Ми любимо світло і це взаємно

Ми помітили, що ринок світла пропонує багато різноманітної продукції, але люди так і не отримують те, що їм дійсно потрібно. Тому в 2012-му році ми створили Brixoll. Бренд, який враховує усі ваші потреби. Управління світлом, екологічність, безпека, якість, стиль і різноманітність - ми пишаємося, що наші світильники відповідають всім сучасним вимогам. Ви теж стежите за новими трендами і бажаєте жити в світі інноваційних технологій? Тоді нам по дорозі!

Brixoll Rainbow Music - вибери колір свого настрою.

Він створений для людей, які цінують різноманітність і функціональність. Світильники Brixoll Rainbow Music наповнять Ваш дім яскравою палітрою фарб і якісним звуком улюблених музичних композицій.

Ми створили Brixoll Smart LED, щоб довести: світло може бути розумним. Світильник серії Smart повністю підлаштовується під вас. Ви можете регулювати режим освітленості (є режим нічника), яскравість, температуру світла, встановлювати таймер включення та виключення. Все це - легко і просто, за допомогою пульта дистанційного керування.

Зручність, широкі можливості використання і сучасний дизайн, це відмітні особливості дистанційно керованих світильників серії Brixoll Control. Завдяки застосуванню якісних матеріалів і комплектуючих, ми можемо гарантувати безпеку, ефективність і тривалий термін служби.

Обираючи Brixoll LED, ви обираєте якість і надійність. Ми розробили стильний нетривіальний дизайн, використовували перевірені часом безпечні і екологічні технології, приправили все це різноманітністю форм - і вийшла серія Brixoll LED.