НАШІ ПРОДУКТИ

BRIXOLL RAINBOW MUSIC

Ми віримо в те, що життя має бути сповнене яскравими барвами веселки і позитивними емоціями.

Розробляючи лінійку Brixoll Rainbow Music, ми прагнули створити світильник, який доповнить інтер'єр палітрою кольорів і відтінків.

Brixoll Rainbow Music, це можливість вибрати колір Вашого настрою з 16 мільйонів варіантів. Якісний звук музичної колонки, дозволить прослуховувати улюблені мелодії використовуючи смартфон, спеціально розроблене мобільний додаток і пульт управління, нададуть можливість вибору яскравості світильника і колірної палітри.

Brixoll Rainbow Music – створи свій настрій.

Brixoll Smart LED

Технологіі не стоять на місці, і світильники серії BRIXOLL SMART LED в черговий раз доводять це. Для створення кожної моделі використовується сучасне і високоякісне обладнання, кожен продукт проходить багаторівневий контроль якості. Ви відразу відчуєте різницю: SMART LED повністю підлаштовується під ваші потреби. Кілька зручних режимів освітлення, в тому числі, режим нічника, регулювання яскравості і температури світла, таймер включення і виключення - все це ми включили в функціонал світильника для вашої зручності. Інноваційні технології дозволяють керувати світлом легко і просто - за допомогою дистанційного пульта керування. Бонус до цього - стильний дизайн, здатний гармонійно доповнити будь-який інтер'єр.

BRIXOLL CONTROL

Brixoll Control - це синонім функціональності, ефективності та якості.

Всі ці характеристики об'єднані в нашій лінійці дистанційно керованих світильників. Широкі можливості по управлінню світлом , сучасний дизайн і різноманітність моделей ,дозволяють підібрати необхідне рішення для різних інтер'єрів і завдань.

Гарантією якості Brixoll Control , є багаторівневий контроль виробництва і використання комплектуючих провідних виробників .

Brixoll LED

Колись світлодіоди зробили революцію в світі світла. Сьогодні - це синонім надійності. Світлодіодні світильники BRIXOLL LED дозволяють вам бути впевненим в якості того, що ви купуєте. Кожна модель продумана і зроблена зі смаком, дивує різноманітністю дизайну і форм. Енергоефективні, надійні і безпечні LED світильники створені для тих, хто пред'являє високі вимоги до освітлювальної продукції. При виробництві ми враховуємо світові стандарти екологічності та безпеки, і тому впевнені в якості.